PONUKA ČISTÝCH MLIEČOK 

Čerstvé, krémové
a plné chuti

Cashew na web-06_2.jpg

Kešu

Kešu mlieko je tomu kravskému hádam najbližšie. Má neutrálnu chuť a prirodzenú jemnú sladkosť z kvalitných afrických orieškov. Môžete s ním variť aj piecť a nikdy sa nezrazí. Je ideálnym spoločníkom na všetky vaše experimenty v kuchyni ale určite vás poteší aj nasurovo. Toto mliečko neobsahuje žiadne sladidlá.

4,50 EUR | 500ml

MyMylk_makove rastlinne mlieko.jpg

MAK

Plné vápnika a železa pre silné kosti a pevné svaly. A tá chuť! Úplne maková s kvapkou agáve. Môžete ho vypiť len tak, pridať ho do smoothie alebo si ním zaliať müsli. Neodporúčame ho tepelne upravovať pretože kvôli vysokému obsahu vápnika a bielkovín sa zvykne pri vysokej teplote zrážať. Nech vás to ale neodradí lebo je jednoznačne najobľúbenejšie. Kvôli chuti aj zdraviu.

4,00 EUR | 500ml

MyMylk_vlasske rastlinne mlieko.jpg

VLAŠSKÝ ORECH

Má krásnu orieškovú chuť a ak ho skĺbite s jablkami a škoricou nápadne pripomína chuť štrúdle. Je fantastické do smoothie, do ovsenej alebo krupičnej kaše, spravíte z neho dokonalé kakao alebo napríklad aj cesto na palacinky. Toto mliečko neobsahuje cukor ani iné sladidlá.

4,50 EUR | 500ml

Mliečka sú šetrne pasterizované a majú trvanlivosť 2 týždne. Rada vám ho však pripravím aj v raw kvalite s kratšou 3 dňovou dobou spotreby.
— Katka
MyMylk_kokosove rastlinne mlieko.jpg

KOKOS

Má nenahraditeľnú exotickú chuť vhodnú snáď do všetkého. Skúste ho použiť do smoothie s mangom, banánom a špenátom ale kludne aj do tekvicovej krémovej polievky so zázvorom, koriandrom a chilli. Je tiež skvelou bezlaktózovou alternatívou na pečenie. Toto mliečko neobsahuje cukor ani iné sladidlá.

4,00 EUR | 500ml

MyMylk_mandlove rastlinne mlieko.jpg

MANDĽA

Klasika v kvalitnejšom šate. Obsahuje kopec bielkovín, vitamín E aj riboflavín. Jeho použitie? Je snáď nekonečné. Do čohokoľvek čo máte radi. Skúste lievance, milkshake, do cesta na koláč alebo na studeno s ovsenými vločkami, ovocím a medom. Keď ho raz vyskúšate, to krabicové trvanlivé sa stane vážnym problémom. Áno, áno, kvalitné mandľové mlieko je vysoko návykové. Toto mliečko neobsahuje cukor ani iné sladidlá.

4,50 EUR | 500ml

MyMylk_konopne rastlinne mlieko.jpg

KONOPE

V konopnom mliečku cítite snáď všetko. Trošku oriešková, trošku bylinková a mierne trpkastá chuť ho robia skvelým pomocníkom v kuchyni. Výborne sa totiž hodí do slaných jedál. Napríklad do krémovej polievky. Pórovej, brokolicovej alebo kľudne aj zemiakovej na kyslo. Môžete ho tiež použiť do omáčok ale nemusíte sa báť pridať ho ani do smoothie. Toto mliečko neobsahuje cukor ani iné sladidlá.

4,00 EUR | 500ml

MyMylk_lieskovcove rastlinne mlieko.jpg

LIESKOVý ORECH

Výrazná chuť kvalitných lieskovcov z neho robí ideálneho parťáka pre každého milovníka orieškov. Hodí sa najmä do sladkých jedál a fantasticky sa kombinuje s kakaom. Jedno z najobľúbenejších mliečok podľa hlasovania ľudí na workshopoch si teraz môžete objednať aj vy. Toto mliečko neobsahuje cukor ani iné sladidlá.

4,50 EUR | 500ml

 

PONUKA OCHUTENÝCH MLIEČOK 

Pestré, sladké
a plné zážitkov

MyMylk_kurkuma rastlinne mlieko.jpg

KEŠU & KURKUMA

Kešu mlieko s kurkumou, škoricou a karadmonom. Sladené kvalitnými medjol ďatlami. Zahreje aj studené, posilní imunitu a fantasticky chutí.

3,50 EUR | 250ml

 
MyMylk_almond coco rastlinne mlieko.jpg

MANDĽA & KOKOS

Mandľovo-kokosové mlieko s mejdol ďatlami. Jemne sladké, dokonale krémové a také dobré.

3,50 EUR | 250ml

 
 
MyMylk_matcha rastlinne mlieko.jpg

KOKOS & MATCHA

Kokosové mlieko s matcha čajom, vanilkou a ďatlami. Pre tých, čo radi maškrtia zdravo a neboja sa zelenej.

3,50 EUR | 250ml

 
MyMylk_kakao rastlinne mlieko.jpg

KEŠU & KAKAO

Kešu mlieko s kvalitným nepraženým kakaom a troškou agáve. Sladko-horké pokušenie, ktoré pripomína detstvo. 

3,50 EUR | 250ml

 
 
Web mockup milk-022.jpg

KOKOS & MASALA

Kokosové mliečko s chuťou Indie. Pripravené z výluhu kvalitného čierneho čaju a dochutené škoricou, klinčekami, zázvorom a štipkou čierneho korenia. Sladené kvalitnými medjol ďatlami.

3,50 EUR | 250ml

 
MyMylk_raslinnemlieko_skoricove.jpg

MANDĽA & ŠKORICA

Voňavé mandľové mlieko s vanilkou, škoricou, muškátovým orieškom a medjol ďatlou. Legenda vraví, že chutí ako Vianoce. Tie si ale predsa môžeme pripomenúť aj v lete, no nie?

3,50 EUR | 250ml