PONUKA NAŠICH MLIEČOK 

Čerstvé, krémové
a plné chuti

Makove rastlinne mlieko

MAKOVÉ

Plné vápnika a železa pre silné kosti a pevné svaly. A tá chuť! Úplne maková s kvapkou agáve. Môžete ho vypiť len tak, pridať ho do smoothie alebo si ním zaliať müsli. Neodporúčame ho tepelne upravovať pretože kvôli vysokému obsahu vápnika a bielkovín sa zvykne pri vysokej teplote zrážať. Nech vás to ale neodradí lebo je jednoznačne najobľúbenejšie. Kvôli chuti aj zdraviu.

4,00 EUR | 500ml

 
Vlassko orechove rastlinne mlieko

VLAŠSKO ORECHOVÉ

Má krásnu orieškovú chuť a ak ho skĺbite s jablkami a škoricou nápadne pripomína chuť štrúdle. Je fantastické do smoothie, do ovsenej alebo krupičnej kaše, spravíte z neho dokonalé kakao alebo napríklad aj cesto na palacinky. Toto mliečko neobsahuje cukor ani iné sladidlá.

5,00 EUR | 500ml

Najviac vitamínov obsahuje čerstvé a nepasterizované. Práve preto ho nekúpite v bežných obchodoch.
— Katka
Kokosove raslinne mlieko

Kokosové

Má nenahraditeľnú exotickú chuť vhodnú snáď do všetkého. Skúste ho použiť do smoothie s mangom, banánom a špenátom ale kludne aj do tekvicovej krémovej polievky so zázvorom, koriandrom a chilli. Je tiež skvelou bezlaktózovou alternatívou na pečenie. Toto mliečko neobsahuje cukor ani iné sladidlá.

4,00 EUR | 500ml

 
Mandlove raslinne mlieko

MANDĽOVÉ

Klasika v kvalitnejšom šate. Obsahuje kopec bielkovín, vitamín E aj riboflavín. Jeho použitie? Je snáď nekonečné. Do čohokoľvek čo máte radi. Skúste lievance, milkshake, do cesta na koláč alebo na studeno s ovsenými vločkami, ovocím a medom. Keď ho raz vyskúšate, to krabicové trvanlivé sa stane vážnym problémom. Áno, áno, kvalitné mandľové mlieko je vysoko návykové. Toto mliečko neobsahuje cukor ani iné sladidlá.

5,00 EUR | 500ml

Konopne rastlinne mlieko

KONOPNÉ

V konopnom mliečku cítite snáď všetko. Trošku oriešková, trošku bylinková a mierne trpkastá chuť ho robia skvelým pomocníkom v kuchyni. Výborne sa totiž hodí do slaných jedál. Napríklad do krémovej polievky. Pórovej, brokolicovej alebo kľudne aj zemiakovej na kyslo. Môžete ho tiež použiť do omáčok ale nemusíte sa báť pridať ho ani do smoothie. Toto mliečko neobsahuje cukor ani iné sladidlá.

5,00 EUR | 500ml

 
MyMylk_lieskovo orechové.jpg

LIESKOVO ORECHOVÉ

Výrazná chuť kvalitných lieskovcov z neho robí ideálneho parťáka pre každého milovníka orieškov. Hodí sa najmä do sladkých jedál a fantasticky sa kombinuje s kakaom. Jedno z najobľúbenejších mliečok podľa hlasovania ľudí na workshopoch si teraz môžete objednať aj vy. Toto mliečko neobsahuje cukor ani iné sladidlá.

5,00 EUR | 500ml

IMG_7794 copy-2.jpg

Turmeric

Kešu mlieko s kurkumou, škoricou a karadmonom. Sladené kvalitnými medjol ďatlami. Zahreje aj studené, posilní imunitu a fantasticky chutí.

3,00 EUR | 250ml

 
IMG_7795-2 copy-2.jpg

Almond-CocO

Mandľovo-kokosové mlieko s mejdol ďatlami. Jemne sladké, dokonale krémové a také dobré.

3,00 EUR | 250ml

 
 
IMG_7797-2 copy-2.jpg

MATCHA

Kokosové mlieko s matcha čajom, vanilkou a ďatlami. Pre tých, čo radi maškrtia zdravo a neboja sa zelenej.

3,00 EUR | 250ml

 
IMG_7793 copy-3.jpg

KAKAO

Kešu mlieko s kvalitným nepraženým kakaom a troškou agáve. Sladko-horké pokušenie, ktoré pripomína detstvo. 

3,00 EUR | 250ml

 
MyMylk_masala_web.jpg

MASALA

Kokosové mliečko s chuťou Indie. Pripravené z výluhu kvalitného čierneho čaju a dochutené škoricou, klinčekami, zázvorom a štipkou čierneho korenia. Sladené kvalitnými medjol ďatlami.

3,00 EUR | 250ml

 
Jesenny special mymylk

Jesenný Špeciál

Makové mlieko s chrumkavými kúskami celého pečeného maku, mrazom sušenými slivkami, škoricou, vanilkou a štipkou agáve.

3,00 EUR | 250ml